Home » Lektoři

Ing. IVAN VOBOŘIL

Vystudoval Technickou Univerzitu ve Zvolenu, po 1,5 roce studia v letech 1991-1992 získal Certifikát in Advanced Business Management na De Paulově Univerzitě Chicago a v roce 1994 získal stipendium na 1 rok MBA programu Indiana Univerzity. Sympatie pro prodej jako oblast svého dalšího zájmu získal v Honolulu, kde v roce 1994 absolvoval několikaměsíční stáž ve firmě Thayer Piano Company jako Sales Associate.

Pracoval v pianech Petrof na pozici vedoucího prodeje, v Komerční Bance na pozici ředitele pobočky, následně pracoval jako Interim Manager ve firmě Tilia. Jako poradenská firma spolupracoval dále s firmou Sprint s.r.o, Pavel Fajstavr, PRO HM Systems, Atollon.

Během poslední 15-ti let absolvoval řadu vzdělávacích programů od firem např.: Dynargie, ICV, Thomas International, Spolupráce, Economia atd. Intenzivně spolupracuje s firmami Thomas International, Skvělý, Viktor Janouch marketingové poradenství pro oblast internetu.

Nabízí manažerské poradenství, koučink a kurzy obchodních dovedností, ucelenou školu prodeje netradiční formou workshopu a role play scének namísto pasivních přednášek. Školení ukončíte certifikátem.

Celý profil lze nalézt na:
www.linkedin.com
www.xing.com

„Osobní slovo“
Je pro mne důležité, aby moje práce měla poslání. Láká mě spolupráce s malými a středními firmami, které se dostali do určitého stadia a nedaří se jim už posunout se obratově více kupředu. Věřím, že jim umím pomoci. Jednak netrpím provozní slepotou a rychle jim nastavím zrcadlo reality, dále rád řeším „problémy“ a mohu být užitečným koučem nebo konzultantem. Navíc disponuji obchodními dovednostmi, o které se s nimi rád podělím.

Řadu rad a doporučení konzultuji se svými poradci. Jsou to odborníci, kterých si vážím a se kterými mám vyzkoušenou spolupráci.

Moji výhodou může být i smluvní forma spolupráce, kterou umím v případě zájmu formulovat i tak, že odměnu za svoje služby přenesu do doby, kdy se výsledky mé práce projeví v růstu prodeje. Konkrétně jde o procentuální podíl z nárůstu prodeje.